Aktuality

Na této stránce Vás budeme průběžně informovat o novinkách, zajímavostech našeho sortimentu, dění ve firmě.

 

1)    Do naší nabídky jsme zařadili v roce 2013 traktorové elektrocentrály od firmy Linz, a to ve výkonech 14, 24, 35, 42,  50, 60 a 85 kVA.  Centrály jsou ve výkonech 50, 60 a 85 kVA levnější proti typům od f. Europower, viz:http://www.emkol.cz/eshop/category/traktorove-elektrocentraly/

      Za rok 2013 byl nejúspěšnější typ M-WATT 800-AVR Linz, prodali jsme celkem 3 kusy.

    

2)    Nedávno jsme rozšířili prodej výrobků firmy Eichinger. Dosud jsme prodávali pouze tzv. jeřábové doplňky, jako jsou paletové vidle, badie na beton, kleště, výklopné kontejnery a pracovní klece.

   Rozšíření se týká nejrůznějších doplňků vysokozdvižných vozíků, nebo teleskopických manipulátorů, jako jsou:

3) Docela výrazně jsme zlevnili jádrové vrtáky Solga Diamant pro mokré vrtání. Sleva se týká všech 3 kategorií vrtáků:

  • malé vrtáky s uchycením 1/2", viz odkaz:
  • vrtáky s uchycením 1 1/4" UNC v průměrech od 52 do 602 mm a délce 450 mm, viz odkaz:
  • vrtáky s uchycením 1 1/4" UNC v průměrech od 52 do 252 mm a délce 600 mm, viz odkaz:

4) zařadili jsme do prodeje ocelová pojízdná lešení Eurostandart, bližší informace jsou na této podkapitole:

5) V kategorii Zabezpečovací prostředky proti pádu z výšky jsme přešli k výrobkům francouzské firmy Kratos. Výhodou je širší sortiment a velice příznivé ceny.

6) Byl ukončen prodej elektrocentrál od španělské firmy Gesan, tuto firmu začlenila do svých struktur nadnárodní skupina Atlas Copco. Náhradou jsou elektrocentrályod jiné španělské firmy, a to Dagertech, která je rovněž ze Zaragozy. Odkaz na celkovou nabídku je zde:

    Tyto centrály jsou rovněž vybaveny motory řady GX.

7) V kategorii Elektrocentrály - náhradní zdroje elektřiny jsou celkem 3 podkategorie elektrocentrál, které se používají jako náhradní zdroje pro určitý provoz, tj. jsou vybaveny automatickým startem, to znamená,že je možno je nainstalovat ke stavající rozvodné síti daného provozu. Rovněž vám můžeme prostřednictvím specializované firmy zajistit odbornou dodávku od projektu, přes montáž až po uvedení do chodu.