Články

Datum: 28.05.2013
|
Kategorie: Aktuality

Příslušenství pro vysokozdvižné vozíky

Do základního vybavení vysokozdvižných vozíků patří čelně a bočně výsuvné vidle, další řada příslušenství a doplňků vysokozdvižných vozíků umožňuje jejich použití v mnoha dalších oblastech průmyslových odvětví.
Datum: 13.05.2013
|
Kategorie: Aktuality

Novinka mezi stavebními diamantovými pilami

Kvalitní stavební diamantová pila zajistí dokonalý řez dlaždic, zámkové dlažby i cihlových bloků. Díky jejímu přesnému řezu spotřebujete při stavbě výrazně méně materiálu a ušetříte. Co vám nabízí sortiment stavebních diamantových pil od světoznámých značek SIMA, RUBI a BATIPAV?
Datum: 13.05.2013
|
Kategorie: Aktuality

Poznejte navigaci strojů pomocí rotačních laserů

Současná doba s sebou přináší rozvoj moderních technologií, pronikajících téměř do všech oborů lidské činnosti, stavebnictví nevyjímaje. To, co nás před několika lety doslova ohromovalo, je v současnosti nahrazováno novými a zcela efektivními pracovními postupy. S rostoucími požadavky na geodetickou kvalitu zemních objektů vytvářených stavebními stroji se každým dnem zároveň zvyšuje i přesnost moderních technologií.
Datum: 13.05.2013
|
Kategorie: Aktuality

Usnadněte si práci ve výškách plošinou

Běžně známe lešení pojízdná, trubková s lešeňovými podlážkami a lešení rámová. Naprostou novinkou na našem trhu jsou však praktické mobilní pracovní plošiny. Jejich konstrukce je skládací a tedy nerozebíratelná, plošinu snadno postaví 1 pracovník. Je s ní možné projet dveřmi o světlé šířce 80 cm (šířka plošiny je 76 cm) a uplatní se tedy i při údržbě jakékoli budovy. Složenou věž přitom snadno přepravíme v kombíku, na přívěsu, nebo v dodávce.
Datum: 13.05.2013
|
Kategorie: Aktuality

Jak vysušit stavební konstrukce po povodni

Povodeň je příslovečnou noční můrou mnoha lidí v rizikových oblastech a lokalitách. Pokud se přes naše domy voda převalí, řešíme nepříjemný problém – jak se zbavit nadměrné vlhkosti v povodní zasažených stavebních konstrukcích, která je značně čitelným podpisem řádícího vodního toku?
Datum: 13.05.2013
|
Kategorie: Aktuality

Představujeme jedinečné konstrukční systémy Kee Safety

Představení konstrukčních systémů britské firmy KeeSafety. Jedná se o tyto skupiny produktů: - upevňovací příchytky BeamClamp - upevňovací šrouby BoxBolt pro uchycení k uzavřeným profilům - systém fitinek KeeKlamp pro nejrůznější spojení trubek
Datum: 09.07.2012
|
Kategorie: Aktuality

jak vybrat Medvěda

Základní informace o tom, jak vybrat vhodnou elektrocentrálu Medved podle požadavků zákazníka
Datum: 08.03.2011
|
Kategorie: Aktuality

Bezpečná práce na plochých a šikmých střechách

Stručný přehled zásad bezpečné práce na střechách.
Datum: 08.03.2011
|
Kategorie: Aktuality

Bezpečná práce na žebřících

Nejčastější chyby při práci na žebřících a správné pracovní postupy.
Datum: 08.03.2011
|
Kategorie: Aktuality

Bezpečnost při práci ve výškách

Nejčastější prohřešky na stavbách a jak jim předcházet